Açılış

Yayınlayan: Bouya

3 yıl önce

 

Herkese merhabalar tekrardan, SAD SCANS olarak yeni bir siteyle yeniden karşınızdayız. Bu seferki sitemizin ömrünün 2 haftadan fazla olmasını umuyoruz ekipçe. Fazla uzatmadan demem gereken şeyleri diyeceğim. Ben ve ekibimin yaptığı her bölüm bundan sonra bu sitede yayınlanacak, öteki sitelere büyük ihtimalle 2-3 hafta sonra atarız, belki atmayız bilemiyoruz daha. Öteki siteler dediğim Seri Manga, Manga-tr falan, Güncel manga ya da Manga Şehri gibi it köpeklerin açtığı milletin serilerini çalan hırsızların siteleri değil. 


Onun dışında yine önceki gibi Jujutsu Kaisen, Tokyo Revengers, Boku no Hero Academia falan kısacası sitede gördüğünüz her seri (BNHA dışında) burada yayınlanacak. BNHA dışında olmasının sebebi Mangasteinle ortak yapmaya karar vermemiz. Çevirisini onlar yapacak editini biz halledeceğiz, gidin bir ziyaret edin selamımızı söyleyin.


Açılış yazısı bu kadar dostlar, Discordumuza gelmeyi kesin ama kesinlikle unutmayın, bölüm duyurularını buradan yapıyoruz bir de bayağı aktifiz Discord’ta gelin keyifli sohbetler edelim. Discordunuz yoksa Twitter/sadscans, Instagram/sadscans adreslerinden bizi takip edip yeni çıkan bölümlerden haberdar olabilirsiniz. Son olarak, Sıkça Sorulan Sorular kısmını okumayı unutmayın sakın.

Açılışın şerefine Tokyo Revengers serisi güncelde, iyi okumalar.

Bir dahaki sefere kadar..

Hadieyw...